Kompleksy z powodu warg sromowych a myśli o współżyciu

Jestem z chlopakiem od 5 miesięcy poznajemy się powoli i nie wywiera na mnie nacisku.Najgorsze jednak przede mną.Mysle o zaczęciu wspolżycia z nim,ale mam kompleks który skutecznie hamuje mnie przed tym.Mianowicie wstydze się swoich warg sromowych.Nie są duze,ale mniejsze są wieksze wystają niestety... chłopcy oglądają dużo filmów i widzą wyimaginowany obraz kobiety,mój facet moze się zasmucić oglądając mnie dlatego..nie pozwalam mu tam sie nawet dotknać.Co robic?powiedziec mu o nich czy nie?

Witam, jeżeli Pani chłopak jest zakochany i pragnie rozpocząć właśnie z Panią uprawiać seks, to zapewne taki drobiazg jak wielkość mniejszych warg sromowych nie będzie miała dla niego żadnego znaczenia.Poza tym podniecenie wywołuje znaczne zmiany w wyglądzie genitaliów zarówno męskich jak i kobiecych, także obraz tych części Pani ciała zapewne też będzie inny w sytuacji intymnej. Proszę sobie odpuścić myślenie o tej sprawie i spokojnie rozpoczynać współżycie wtedy kiedy poczuje się Pani do tego gotowa.Pozdrawiam

Dzień dobry.

Pani obawy dotyczące "zasmucenia" partnera wydają się być przesadzone, a opisana budowa warg sromowych jest jak najbardziej naturalna. Dodać można, że dla wielu mężczyzn taka właśnie budowa jest szczególnie atrakcyjna i podniecająca. Nawet jeśli Pani partner ma wyimaginowany obraz kobiety rodem z filmów pornograficznych, z pewnością potrafi odróżnić wirtualność od realności.

Pozdrawiam.