Kompleksy z powodu braku umiejętności rozmawiania w obcym języku

Czuje sie zaklopotana gdy spedzam czas w towrzystwie mojego mezyczyzny i jego znajomych zazwyczaj siedze spokojnie bo nie umiem na luzie rozmawiac w jezyku obcym i jest mi glupio przez to czuje sie malo interesujaca ,a nawet beznadziejna

Dzień dobry.

Pani problem jest prosty do rozwiązania, aczkolwiek wymagałby nieco wysiłku z Pani strony. Można po prostu powoli opanowywać arkana języka obcego, jakim posługują się Pani partner i jego znajomi. Można również wybrać inną, dosyć powszechną w dzisiejszych czasach metodę, którą można określić np. słowami: "Jestem niedouczony i jestem z tego dumny".

Pozdrawiam.