Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po operacji powiększania piersi implantami naprawdę w końcu będą symetryczne?

Witam. Od kiedy w pełni osiągnęłam dojrzałość fizyczną mam pewien problem, a mianowicie widoczną asymetrię piersi. Jedna pierś jest mniejsza od drugiej o około dwa rozmiary. Wiem, że jedyny ratunek to operacja plastyczna. Jednak zastanawia mnie to, czy po operacji powiększania piersi implantami naprawdę w końcu będą symetryczne? Zabieg jest ten dosyć kosztowny ale jest jedynym ratunkiem dla zdrowia psychicznego, ponieważ defekt ten jest bardzo przygnębiający. Dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Odbudowa piersi po mastektomii

Szanowna Pani,
dziękuję za pytanie, dopasowanie kształtu i wielkości piersi jest kwestią wymagającą dużego doświadczenia od chirurga i to nie tylko w powiększaniu piersi również w innych technikach plastyki piersi.
Najprościej i najszybciej uzyskać może Pani odpowiedź na Pani pytanie jedynie w trakcie konsultacji gdy jest możliwość zbadania piersi .
Gdy znajdzie Pani swoje powody na uzyskanie szczegółowych informacji zapraszam na konsultację do Timeless kontakt do recepcji 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy