Czy stosowanie pasa przepuklinowego może być niebezpieczne?

Czy stosowanie pasa przepuklinowego może być niebezpieczne? Chciałbym zastosować pas zapobiegawczo przed operacją którą jeszcze ni mam zaplanowaną ze względu na długi czas oczekiwania do specjalisty. Wspomnę iż przepuklina jest już duża, czasem twarda ale udaje się ją odprowadzić w pozycji leżącej.

Gdy znajdzie Pan swoje powody na uzyskanie szczegółowych informacji zapraszam na konsultację do Timeless kontakt do recepcji 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej