Wykonywanie liposukcji ultradźwiękowej

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć jak wykonywac liposukcję ultradźwiekową na twarzy, ile czasu na jaką powierzchnię i jak często, oraz jesli chodzi o inne partie ciala i czy podczas jednego dnia moge wykonywać zabieg na twarz , brzuch, uda i ramiona ?

Witam

Nie ryzykowałbym wielu okolic na raz. Najbezpieczniej wykonać 1 -2 duże okolicę lub 2-3 mniejsze okolice. Organizm potrzebuje czasu na gojenie a wykonanie liposukcji wielu okolic ciała jedno czasowo jest dużym obciążeniem dla organizmu.

Szanowna Pani,
dziękuję za pytanie, wykonanie dwóch procedur jednocześnie jest kwestią wymagającą dużego doświadczenia od chirurga.
Najprościej i najszybciej uzyskać może Pani odpowiedź na Pani pytanie jedynie w trakcie konsultacji gdy jest możliwość przeprowadzenia badania .
Gdy znajdzie Pani swoje powody na uzyskanie szczegółowych informacji zapraszam na konsultację do Timeless kontakt do recepcji 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Szanowna Pani,
dziękuję za pytanie, wykonanie dwóch procedur jednocześnie jest kwestią wymagającą dużego doświadczenia od chirurga plastycznego.
Najprościej i najszybciej uzyskać może Pani odpowiedź na Pani pytanie jedynie w trakcie konsultacji gdy jest możliwość przeprowadzenia badania .
Gdy znajdzie Pani swoje powody na uzyskanie szczegółowych informacji zapraszam na konsultację do Timeless kontakt do recepcji 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej