Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zwisająca skóra po liposukcji

Witam, jestem trzy miesiące po liposukcji bioder, póki co efekt jest średnio zadowalający. boczki jak były tak sś wprawdzie troszkę mniejsze ale jednak. skóra nie zwisa ale jest taka jakby puszysta, w dotyku przypomina galaretowatą gąbkę. co robić? czy ma to szanse jeszcze się zmienić? bardzo proszę o odpowiedź. będę bardzo wdzięczna
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Chirurgia plastyczna dzieci

Fakt, że osoby dorosłe chciałyby poprawić kilka szczegółów w swoim wyglądzie już chyba nikogo nie dziwi. Za duży nos, za małe piersi, wystające uszy - to wszystko można przecież zoperować. Zdarza się jednak, że to dzieci chciałyby oddać się ręce chirurga plastycznego.

Dzień dobry,

Proszę udać się do specjalisty z zakresu medycyny estetycznej. Istnieje wiele zabiegów nieinwazyjnych, które są w stanie ,,zagęścić" skórę. Polecam w tym celu fale radiowe i zabieg o nazwie Maximus. Konieczna jest jednak wcześniejsza, bezpośrednia konsultacja w celu zakwalifikowania do zabiegu.

Jeżeli chodzi o zabieg liposukcji na ostateczny efekt czeka się do ok 6 miesięcy, jeśli ma Pani jakieś pytania warto omówić je z lekarzem, który wykonywał zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Szanowna Pani,
Po prawidłowo wykonanej liposukcji, już po 3 mc można spodziewać się
wyniku poprawy kształtu. Wszytko zależy od prawidłowej kwalifikacji, jaki specjalista i jak wykonał liposukcję oraz czy pacjentka przestrzegała zaleceń po operacji. Gdyby jednak tak nie było, satysfakcjonującą poprawę można uzyskać jedynie po operacji, aby to ocenić co jest powodem Pani obecnego stanu i jak można Pani pomóc zapraszam na konsultację gdyż jedynie po zbadaniu Pani można powiedzieć co i jak trzeba wykonać.
Gdyby jednak uznałaby Pani że potrzeba dodatkowych informacji proszę o kontakt z recepcją kontakt@drjaworowski.pl lub tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy