Czy można łączyć Asertin i Ibuprom?

Witam, przyjmuję Asertin 50mg. W ulotce jest ostrzeżenie przy jednoczesnym przyjmowaniu m.in. ibuprofenu. Przy bardzo bolesnych miesiączkach muszę przyjmować 2-3 razy na dobę Ibuprofen 400mg. Czy w połaczeniu z Asertiną jest to bezpieczne? Dziękuję za odpowiedz.

Witam
Tak, można łączyć. Ostrzeżenie to dotyczy przewlekłego łączenia tych dwóch leków jednocześnie. Jednak doraźne stosowanie Ibuprofenu nie jest przeciwwskazane
Pozdrawiam