Czy można łączyć Sertralinę i Tabex?

Witam, czy biorąc 150mg (a niedługo 200mg) antydepresantów (Sertraline - Zoloft) mogę zacząć stosować leki na rzucanie palenia (Tabex/Deamoxan)?

Szanowna Pani,

dotychczas nie opisano istotnych interakcji pomiędzy sertraliną i cytyzyną. Leki te można połączyć, ale oczywiście należy się uważnie przyglądać czy nie powoduje to pojawienia się/nasilenia objawów niepożądanych. Jeśli tak będzie - proszę się skontaktować z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Lech Popiołek

http://psychiatra-dzieciecy-krakow.pl/