Czy można starać się o ciążę przy torbieli jajnika?

Dzień dobry. Od 11.16r. staram się z mężem o drugie dziecko. W lutym przed miesiączką odczuwałam lekkie bóle podbrzusza i kłucie w jajnikach. Skłoniło mnie to do wizyty u lekarza. Na wizycie dowiedziałam się, że jest "czysto". A ból, który mi towarzyszył to prawdopodobnie torbiel, która pękła. Dziś okazało się, że mam torbiel na jajniku. Podobno ma ulec samozniszczeniu za ok 2 cykle. Czy jest coś co mogę suplementować aby się naturalnie tego pozbyć? Czy w tym cyklu mogę starać się o dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze lepiej poczekać , wszystko zależy jak ta torbiel wyglada jakie jest umiejscowienie który jajnik jest przygotowany na owulacje.