Czy można stosować jednocześnie Cyklosporynę i Dabigatran Etaxilate?

Witam, w jaki sposób dabigatran etexilate (lek na rozrzedzenie krwi) wpływa na cyklosporyne, bądź odwrotnie? Mam zapisane te dwa leki, a w ulotce jest wyraźne przeciwwskazanie do stosowania ich razem? Niestety z żadnego nie mogę zrezygnować...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze leki.