Czy można jednocześnie stosować Afobam i Pramolan?

Chciałam się zapytać o działanie interakcje tabletek. Od roku czasu biorę 1 tabletkę na noc pramolanu. Od tygodnia miałam bardzo stresujący czas i nie mogłam sobie poradzić z napięciem i wzięłam rano afobam. Dnia następnego zrobiłam się drażliwa, napięta, taka lękliwa. Czy to jest działanie tych tabletek?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze leki