Jak stosować Sedam i Pramolan?

Czy trzeba zachować jakiś odstęp czasowy między zażywaniem sedamu i pramolanu?Mam nerwicę lękową sedam bardzo pomaga ale uzaleznia więc na jakis czas chciałabym go zastąpic pramolanem albo afobamem...mogę zmienic te leki z dnia na dzien?

Każdą zmianę w przyjmowaniu leków należy skonsultować z lekarzem prowadzącym. Proponuję natomiast podjęcie psychoterapii lęku. Nie uzależnia, a co wiecej daje trwałe skutki (po odstawianiu leków natomiast mogą wystąpić nawroty), gdyż psychoterapia działa na źródło problemu a nie jego objawy. Pozdrawiam