Leczenie nerwicy oraz bóle głowy, drżenie i zmęczenie

Witam mam 30 lat od pół roku leczę się na nerwicę zażywam pernazinum25i mozarin10.Brałem też sedam 6 po pół tabletki 2x dziennie.Od paru dni gdy zaczynałem odstawiać sedam czułem się gorzej a wczoraj gdy już nie brałem czuję się fatalnie.Chodzę jak cień,boli mnie głowa cały drżę,jestem ospały i jakby nie obecny.Czy to mogą być skutki odstawienne sedamu?Musze przyznać że te leki zbytnio mi nie pomogły i zastanawiam się czy to napewno nerwica a nie np jakieś niedotlenienie chodzę jak cień

Witam,
dawkowanie i odstawianie leków powinno być uzgadniane i kontrolowane przez lekarza psychiatrę. To specjalista najlepiej zna Pana objawy oraz reakcje organizmu na farmakologię. Bez pełnych informacji na temat pana funkcjonowania trudno jest określić, z czego wynikają doświadczane przez Pana symptomy. Z tego względu zachęcam do udania się na konsultację z Pana lekarzem prowadzącym. Ponadto, ponieważ jak Pan pisze, nie dostrzega Pan wystarczających rezultatów leczenia farmakologicznego, może warto byłoby rozważyć włączenie psychoterapii. Zwykle to połączenie obu metod wspierania daje najlepsze rezultaty leczenia.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl