Leczenie nerwicy lękowej Aciprexem

Dzień dobry. biorę na nerwicę lękową od 01.01.2015 r. aciprex. Najpierw przez tydzień 5 mg. teraz 10 mg na noc. Od niedawna nasiliły się działania niepożądane w postaci szumów usznych, krwawień z pochwy. Czy powinnam zmienić lub odstawić lek.

Witam,
w sprawie dawkowania i przyjmowania leków najlepiej aby skonsultowała się Pani z lekarzem psychiatrą, pod opieką, którego Pani pozostaje. Specjalista najlepiej zna doświadczane przez Panią objawy oraz reakcje Pani organizmu na stosowaną farmakologię. Bardzo ważne jest przy tym aby dokładnie opisała Pani obserwowane, niepożądane działania leków
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl