Czy można stosować Provag i tabletki antykoncepcyjne?

witam, chce zacząć dbać jeszcze bardziej o swoje zdrowie intymne. kupiłam już provag w kapsulkach doustnych, na ulotce zawarto, że jedna kuracja powinna zawierać 20 tabletek. jak często, co ile muszę robić sobie taką kuracje 20pigulkowa? mam skłonność do infekcji intymnych, dlatego kupiłam ten probiotyk. czy mogę brać jednocześnie provag w kapsułkach i stosować provag żel intymny? i ostatnie pytanie: czy provag żel i provag kapsułki doustne wpływają na skuteczność pigułek antykoncepcyjnych?

Może Pani również stosować jednocześnie proVag z tabletkami antykoncepcyjnymi.
Kurację profilaktyczną proponuję kontynuować przez 3 miesiące, wystarczy doustnie.