Czy można stosować razem Magne B6 i Aspargin?

Dzień dobry, dostałam od lekarza kardiologa zalecenie, żeby brać jedną tabletkę Asparginu dziennie, zaś od endokrynologa 2 tabletki dziennie Magne B6. Z tego co wyczytałam Aspargin również zawiera magnez, czy zatem mogę brać te tabletki razem? Czy lepiej z którychś zrezygnować? Pozdrawiam i dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy porównać ile jest takich samych substancji czynnych aby nie przedawkować