Czy można stosować Sinus Rinse do płukania nosa u dwulatka?

sinus rinse czy mozna stosowac u 2 letniego dziecka do plukania nosa? wg ulotki mozna od 5 lat. czym grozi wczesniejsze stosowanie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie stosować Sinus Rinse u dziecka poniżej 5 roku życia.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie zalecam stosowania u 2 letniego dziecka. Zestaw nie jest przystosowany do takiej sytuacji i może sprzyjać urazom u tak małych dzieci. Pozdrawiam