Czy można stosować Vibovit w dorosłym wieku?

Witam, czy 19 letnia osoba może stosować witaminy dla dzieci Vibovit w saszetkach? Mam duży problem z łykaniem nawet małych tabletek, a chciałabym wzbogacić swoją dietę o witaminy.

Jak najbardziej można, choć warto porównać dawki witamin i minerałów z preparatem przeznaczonym dla osób dorosłych, żeby sprawdzić, czy pojedyncza dawka będzie wystarczająca. Innym rozwiązaniem jest sięgnięcie po witaminy i minerały w formie płynnej przeznaczone dla osób dorosłych. Warto zapytać w aptece bądź sklepie zielarsko - medycznym, dostępne są chociażby preparaty z serii Biovital.

Pozdrawiam, życząc zdrowia.

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl