Czy melisa ma wpływ na erekcję?

Witam, czy melisa 450mg i melatonina 12mg moga wplywac negatywnie na libido i erekcje? ktory z nich ewentualnie wykluczyc lub zmniejszyc dawki?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT około miesiąca temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Wysoki poziom melatoniny osłabia libido. Podobne działanie może mieć długotrwałe stosowanie ziół o działaniu uspokajającym takich jak melisa, chmiel czy kozłek. Na początek można zmniejszyć poziom melatoniny.Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowiamgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta

www.poradazielarska.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty