Czy można stosować Zentel i starać się o ciążę?

Witam. Czy po zażyciu preparatu zentel 400 mg 1 tabl w 8 dniu cyklu można starać się od razu o ciążę? Owulacja 18 dnia. W razie czego ile cykli odczekac. Różne słyszałam opinie. Dziękuję za pomoc

Lek. Michał Lenard

Jeżeli lek był zastosowany w 8. dniu cyklu, to lepiej zaczekać ze staraniami o ciążę do następnej owulacji. Pozdrawiam!