Czy można zajść w ciążę po kąpieli w wannie po mężczyźnie?

bardzo proszę o odpowiedz, zaistniała taka sytuacja, że kompał się w wannie mężczyzna, nie jestem pewna czy się masturbował w wannie czy nie ale przyjmuje że tak, czy jeśli ja się po kilkunastu minutach tez kompałam w tej samej wannie to jest szansa zajścia w ciążę? jak długo plemniki żyją w ciepłej wodzie ok 40/50 stopni????czy mogły przeżyć mimo opłukania wanny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zdarzenia.