Czy można zajść w ciążę przy podanej grubości endometrium?

Witam, prosze o odpowiedz na pytanie, czy majac grubosc endometrium 1,6 mm, poziom fsh 77 a estradiolu 22 mozna zajsc w ciaze? Lekarz podczas badania usg powiedzial ze to niemozliwe,gdyz jestem juz po menopauziePodobna diagnoze dstalam juz ponad rok temu od innego lekarza,ktory stwierdzil to po badaniu usg.Od ponad trzech lat nie miesiaczkuje regularnie.W ciagu ostatnich 12 miesiecy mialam raz miesiaczke i raz plamienie 2 dniowe

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przydarzają się ciąże u kobiet jak w powyższym opisie