Czy na członku mogły się znajdować plemniki z poprzedniego wytrysku?

Witam :) mam okres regularny co 30-31 dni ostatni okres maialm 10.05 a nastepny 10.06 kochałam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia 23.06 był to stosunek przerywany wytrysk miał na zewnatrz i wytarł członek i po 5 min znowu sie kochalismy ale znowu był to stosunek przerywany. w ziazku z tyma mam pytanie czy byly to dni płodne i czy na członku mogły sie znajdowac plemniki z poprzedniego wytrysku i czy moge zajsc przez to w ciąże ?? pozdrawiam Sylwia :)

Pozdrawiam.