Czy niekontrolowany orgazm może zaszkodzić dziecku?

Witam! Jestem w ciąży i zaczęłam doświadczać podczas snu niekontrolowanych orgazmów :\ nie wiem czym jest to spowodowane moze brakiem sexu w ciąży ponieważ z mężem nie kochamy sie ponieważ mi nie spawia to przyjemności bardzo martwię sie o malucha czy taki orgazm mu nie szkodzi proszę o rade

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna kontrola ginekologa najlepiej przez lekarza prowadzącego ciaże.