Czy nieprzyjemny zapach moczu może oznaczać jakąś chorobę?

witam ostatnio pojawil mi sie problem z moczem, mial bardzo nie przyjemny zapach, na wynikach wyszlo ze jest bardzo liczna obecnosc pasm sluzu, obecnosc pojedynczych bakterii, cukier utrzymal sie w 99 czy ten sluz to jakis sygnal choroby?

Witaminy w ciąży

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Śluz raczej nie jest problemem. Natomiast jeśli wynik pomiaru glukozy pochodzi z moczu, to powinien udać się Pan do lekarza.