Czy normalne jest ograniczenie w zginaniu w kolanie u osoby po zabiegu medycznym nogi?

Witam szukam informacji na temat rekonstrukcji kana.i pregow webera obwinietych na rzebce mialam operacjie w holandii zaczelam rechabilitacjie po 3 dniu od zabiegu dzis mija 6 tygodni a moja noga niechce wiencej sie zgionc jak 15 stopni czy jest prawdopodobienstwo ze drud blokuje pujscie dalej co prubuje zginac noge to dochodzi do pewnego mometu a potem.zaczyna.sie ostry bol z gory rzebki i nacisk tego druta jak by chiał wyjsc na zewnącz czy to normalne prosze o pomoc bo nie wiem co.mam myslec moj fizykoterapelta na sile pcha i nie didze dalej

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ortopedy i ocena dotychczasowego leczenia i dalszych możliwości terapeutycznych