Czy normalne jest pojawienie się tkanki na bieliźnie u osoby stosującej tabletki Axia?

Witam serdecznie. Przez kilka miesięcy brałam tabletki antykoncepcyjne Kontracept. Przy 7 opakowaniu zaczął boleć mnie brzuch, przez cały czas czułam się jakby zbliżała mi się miesiączka. Po wizycie u ginekologa zostały mi zmienione tabletki na AXIA. Jestem w trakcie drugiego tygodnia brania tabletek. Czuje się dobrze, nie mam żadnych dolegliwości. Jednak wczoraj zauważyłam na bieliźnie kawałek tak jakby skóry, jakiejś tkanki. Nie był to zaschnięty śluz, bo mogłam podnieść to z bielizny bez problemu. Wyglądało to tak jakby jakiś kawałek nabłonka mi „wyleciał” Nie było śladów krwi. Kilka dni wcześniej miałam bardzo gęsty i biały śluz. Dziś natomiast śluz jest brązowy i delikatnie pobolewa mnie brzuch. Dodam jeszcze, ze ostatnio kochałam się z partnerem i mam wrażenie, ze trochę mógł mnie zatrzeć. Myślę, ze nie mogę być w ciąży, ponieważ partner nigdy nie dochodzi we mnie. Jednak chciałam zapytać czy powinnam zacząć się martwić tymi wszystkimi zdarzeniami? Czym ten dziwny obiekt był? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć