Czy noszenie tych soczewek pogorszy mój wzrok?

Witam, Mam pytanie, kupiłem przez przypadek soczewki kontaktowe o tych samych parametrach co dla prawego oka czyli -1,75 a w drugim oku ma wadę -2,00. Moje pytanie jest takie czy jak będę nosił te same soczewki co mam wadę w prawym oku dla oka lewo, czy nie zepsuję wzroku, lub coś nie uszkodzę ... chociaż dobrze widzę w nich... ?

Witam,

może Pan nosić soczewki -1,75 na oboje oczu,zwłaszcza,jeśli dobrze Pan widzi i dobrze się czuje w tej korekcji..Nie spowoduje to żadnych trwałych uszkodzeń wzroku.

pozdrawiam serdecznie