Czy odstawienie leku Eutyrox jest dobrym pomysłem?
Witam.Ponad rok temu zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy wynik 4,75,trochę ponad normę,w tej chwili 1,55 i anty tpo 39,3...cholesterol idealny,usg tez nie wykazało żadnych zmian. Brałam eutyrox n 75,ale bardzo złe sie czułam i postanowiłam odstawić lek,czy dobrze?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
nie powinna Pani sama odstawiać leku. O tym powinien decydować lekarz prowadzący. Aktualny poziom TSH jest prawidłowy, ale bez leków zapewne szybko wzrośnie.
Pozdrawiam