Czy opuchlizna po złamaniu kości promieniowej jest normalna?

Witam, 3 dni temu złamałem kość promieniowa i łokciową (wyrostek rylcowaty) dwa dni temu miałem operacje , wstawienie płytki oraz drut (pod skórą , zaszyty) , dziś wróciłem do domu , ruszam palcami oraz nadgarstkiem (delikatnie) ,ręka jest bardzo spuchnięta i nabrzmiała , czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal się utrzymuje taki stan to konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie