Czy osoba z naczyniakami wątroby może mieć wszczepiony implant antykoncepcyjny?
Witam! Mam 46 lat, od 1,5 roku mam wszczepionego implanta antykoncepcyjnego, i mam pytanie w zwiazku z tym..mam dwa male naczyniaki na watrobie (ostatnio wykryte podczas usg j. brzusznej), czy powinnam wyjac implanta? Czy mozna stosowac taka terapie hormonalna majac naczyniaki watroby? Dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Najpierw nalezy powtórzyć czy na pewno są to naczyniaki wątroby proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie