Czy penis goi się normalnie po zabiegu napletka i krótkiego wędzidełka?

Dzien dobry, jest 8 dzien po plastyce napletka i podcięciu wedzidelka. Rozmawiałem ze swoim doktorem i w sumie nie wiedział co to jest i kazał czekać. Nie boli, tylko nocne wzwody są problemem. Czy taki sposób gojenia jest normalny i czy wszystko jest ok? Bardzo się martwię. Zdjęcie 1 i 2 są dzień po zabiegu. 3 i 4 z 8 dnia, wiec wyglada na to ze jest trochę lepiej.... dziękuje za pomoc. imgur.com/a/2Gxd1
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Gojenie rany na przedstawionych zdjęciach wygląda na prawidłowe. Jeśli ma Pan w tym względzie wątpliwości proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się ze swoim urologiem prowadzącym.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy