Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po zabiegu podcięcia/usunięcia wędzidełka będzie on w stanie spoczynku na żołędzi?

Czy po zabiegu podcięcia/usunięcia wędzidełka będzie on w stanie spoczynku na żołędziu, czy będzie samoistnie się zsuwał? I czy lekarz sam zdecyduje czy będzie trzeba tylko podciąć, czy uciąć? Osobiście wolałbym samo podcięcie, mogę o tym go poinformować, czy sam zadecyduje? Podobno bez wędzidełka doznania z seksu są zmniejszone, i dużo osób pisze, że to nie prawda, ale jednak w wędzidełku jest najwięcej zakończeń nerwowych. I czy po zabiegu na wędzidełku trudniej będzie osiągnąć orgazm?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

ogólnie zabieg ma pomóc w tym aby było lepiej. pewnego stopnia działania niepożądane są możliwe ale to jak przy każdym zabiegu nawet najmniejszym. jak najbardziej należy powiedzieć lekarzowi o swoich obawach i preferencjach operacyjnych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy