Czy podane wyniki badań świadczą o konieczności wizyty u kardiologa?

Czy ten wynik wymaga opieki kardiologa ? LV34/42 mm IVS 15/17mm PK 24 mm Ao 36mm LP 40mm E/A= 1,0 EF =60% TAPSE =23 Zastawka moralną V=09m/s fala zwrotna-nb Zastawka aortalna V = 1.2 m/s fala zwrotna nb Zastawka trójdzielna v=0.8 m/s fala nb Zastawka płucna = 0.6 m/s fala nb Osierdzie bez cech płynu funkcja rozkurczowa prawidłowa Wymiary jam serca w normie . Przerost mięśnia LK . Bez odcinków zaburzeń kurczliwosci EF60% Przepływy w normie Osierdzie bez cech płynu

każde badanie zleca lekarz w konkretnym celu diagnostycznym, nie znam Pana historii dolegliwości więc nie odpowiem na pytanie. Nie analizuje się bez danych klinicznych wyników badań