Czy podczas brania tabletek placebo jestem zabezpieczona?

Witam jeżeli wzięłam 4 białą tabletke palebco miałam okres i współżyłam jest możliwość że zajdę w ciąże ?? czy podczas brania tabletek palebco też jestem zabezpieczona? stosuję tabletki vibin mini drugie opakowanie

Jeśli stosuje Pani tabletki prawidłowo (tj. o tej samej porze, bez pominięcia żadnej itd), to ochrona antykoncepcyjna podczas przyjmowania placebo jest zachowana. przypominam, że hormonalne metody nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.