Czy podczas owulacji można stosować lek Primolut N od 16 do 25 u osoby starającej się o dziecko?

Z powodu małej ilości progesteronu (miałam robione badania hormonalne) zażywam Primolut N od 16 do 25 dc. (2*1 tab. dziennie), staramy się też o dziecko. Czy powinnam zażyć ten lek, gdy test owulacyjny pokazuje, że będę miała owulację (2 linie o tym samym natężeniu). Za dwa dni powinnam zacząć go stosować, a mój lekarz jest na urlopie i nie odbiera telefonu, bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę stosować leki wg zaleceń lekarza prowadzącego leczenie