Czy podczas seksu oralnego mogłam zajść w ciążę?

DZien dobry. Wczoraj z chlopakiem uprawialismy sekst oralny. Kroki byly nastepujace : ja zaczelam, pocalunek, on zaczal. Skonczyl w moich ustach (wyplulam w chusteczke), ale problem jest taki, ze niektorzy twierdza, ze mozlliwosc zaplodnienia jest mozliwa. Dodam, ze pocalunek byl praktycznie odraru po wytrysku, a jego "rola", od razu po pocalunku.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży jest praktycznie równe zeru. Pozdrawiam