Czy podczas wykonywania piercingu mogło dojść do uszkodzenia żyły?

Dzień po przekłuciu dolnej wargi pojawiła się duża opuchlizna, oraz rozległy krwiak wokół przekłucia od wewnętrznej strony jamy ustnej. Czy podczas wykonywania piercingu mogło dojść do uszkodzenia żyły? I czy uszkodzona żyła w wardze dolnej zagraża zdrowiu?

Tak. Oczywiście mogło do tego dojść. Obrzęk utrzyma się kilka dni i powoli zacznie zanikać. Jeżeli miejsce to nie jest zaczerwienione i bolesne, to nie wdało sie tam zakazenie i to nie jest groźne. Gdyby jednak to miejsce było zaczerwienione, bolesne to proszę udac sie do lekarza.