Czy podwyższone białko w moczu jest normalne w ciąży?

Jestem w 28 tygodniu ciąży i w badaniu moczu wyszło mi białko (15mg). W badaniu dobowym również ponad normę 153 mg/24 godz. Ginekolog twierdzi, że to normalne. Czy faktycznie? Słabo się czuję, w nocy budzi mnie twardnienie brzucha, mam bóle głowy ale ciśnienie w granicach 90/60 - 100/70. Leczę się na grzybicę pochwy ale nie mam typowych objawów - czy może to być inna infekcja której lekarz nie zdiagnozował i która powoduje białko w moczu?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć badanie i udać się do lekarza prowadzącego ciążę ponownie. a która to ciążą? a jakie wyniki obciążenia glukozą. ?/