Czy powinnam przyjąć pominiętą tabletkę antykoncepcyjną?

wczoraj o 8 rano zapomniałam wziac tabletke antykoncepcyjna microgynon21 ,dzisiaj wzielam normalnie,nie wiem czy wziac ta pominieta?

Witam. Niestety pełna odpowiedź na pytanie nie jest możliwa, gdyż nie podaje Pani w którym tygodniu przyjmowania tabletek miała miejsce cała sytuacja - a całość postępowania uzależniona jest właśnie od tego.