Czy poziom ferrytyny ng/ml to norma?

Witam! już pytałam, ale zapomniałam napisać o jednostkach. Czy poziom ferrytyny ng/ml to norma?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w tego typu serwisach ciężko jest odnaleźć poprzednie pytanie. Aby można byłoby odnosić się do wyników należy podawać normy danego laboratorium, ponieważ mogą one się różnić. Najlepiej powinno interpretować całość badań wraz z bezpośrednim badaniem pacjenta, a nie pojedynczy wynik. Proponuję zgłosić się wraz z wynikami badań do lekarza rodzinnego.