Czy profilaktyczne spożywanie kapsaicyny może wyeliminować zachorowanie na nowotwór?

Czy profilaktyczne spożywanie kapsaicyny - macerat w oleju budwigowym lnianym papryki chabanero i jednocześnie witaminy B17 zjadanej z pestkami moreli może oddalić lub wyeliminować zachorowanie na jakiś nowotwór ?. Jeżeli takie działanie może pomagać to dlaczego lekarze w ogóle pomijają ten temat. Czego się boją?.

Witam , byłbym baaardzo wdzięczny za przesłanie nam źródeł naukowych tych "rewelacyjnych" wieści!!! My się na ogół nie boimy - MOŻE JESTEŚMY NIEDOUCZENI, ale otwarci na wiedzę , PROSZĘ WIĘC NAS OŚWIECIĆ !!!!! ŻYCZĘ DUUUUUŻO ZDROWIA !!! zż