Czy przy niedoczynności tarczycy i zespole policystycznych jajników jest szansa na zajście w ciąże?

Witam mam dwa pytania . 1)Czy przy niedoczynności tarczycy i zespole policystycznych jajników mam szanse na zajście w ciąże ? A 2 czy jeśli nie mam owulacji czy jest szansa na jej przywrócenie ?

Dzień dobry,

szanse oczywiście są, ale może być to znacznie utrudnione lub wydłużone w czasie. Powinna się Pani skontaktować z odpowiednim lekarzem/ kliniką, w momencie kiedy będzie się Pani starała o potomstwo.

Oczywiste jest również to, iż jest Pani młodsza tym lepiej jest pobudzić Pani organizm.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga