Czy przyrost bHCG nie jest za mały?

Witam serdecznie, Jestem mamą dwójki dzieci - 12 i 6 lat. Na przełomie marca i kwietnia poroniłam w 10tc. Obecnie jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka zaczęła się 14 sierpnia. Robiłam beta hcg 24.09. - 4920, dziś 01.10.-8000. Czy to nie za mały przyrost? Bardzo się martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i wykonanie usg, w pierwszych tygodniach ciąży rzeczywiście ten przyrost jest określony natomiast później ten przyrost jest mniejszy

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.