Czy rogi czołowe widoczne na usg są niebezpieczne?

Witam czy rogi czołowe to coś niebezpiecznego? Córka miała usg pierwsze jak miała 3miesiace w usg wyszły tylko zwapnienia po pół roku miała kolejne usg i wyszły rogi czołowe i te zwapnienia?

Najlepiej aby dziecko było pod opieką neurologa dziecięcego, rogi czołowe to struktury anatomiczne. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.