Czy stosowanie kilku leków jednocześnie to dobry pomysł?

Witam. Dzisiaj ginekolog zapisała mi gynazol na noc po 7 dniach przerwy pimafucin globulki ,pimafucin krem 3×dziennie podczas dolegliwości 7 dodatkowych dni po ,fluconazole 1×1 7 dni doustnir potem 3 tyg przerwy i tak M. Czy to nie za dużo ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego czy było zlecone leczenie także dla partnera seksualnego ?