Czy świeży uraz przeciążeniowy jest przeciwwskazaniem do fali uderzeniowej?

Dzień dobry, chciałabym zapytać o fale uderzeniową. Czy świeży uraz przeciążeniowy (10dni) który spowodował zapalenie pochewek ścięgien nadgarstka jest przeciwwskazaniem do tego rodzaju zabiegów czy wręcz przeciwnie? Czy przeniesie ulgę i przyspieszy leczenie? Pozdrawiam serdecznie Katarzyna

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki to był
Uraz ? Jakieś choroby przewlekłe ? Reumatologiczne ?