Czy syrop Vernikabon wchodzi w interakcję z innymi lekami?

Dzień dobry, Proszę o poradę . Ostatnio kupiłam syrop Vernikabon , jednakże nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat interakcji tego suplementu z innymi lekami ( Asertin , Lamotrix , Polopiryna Complex ), nie wiem czy ta informacja jest w ogóle istotna ale jestem uczulona na Buskolizynę i Ampicylinę. Czytałam, że zioła wchodzą w interakcje z lekami dlatego chciałabym wiedzieć czy stosując te leki mogę przyjmować ten syrop ? Z góry bardzo dziękuję za informację. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Może Pani przyjmować podany syrop. Nie ma powodów do niepokoju.