Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy tabletki antykoncepcyjne mogły wpłynąć na pojawienie się depresji?

Witam. Rok temu leczyłam depresję. Brałam Setaloft 50. Od ponad czterech miesięcy nie biorę tego leku. Czułam się świetnie psychicznie. Od kilku dni biorę biorę tabletki antykoncepcyjne Atywia Daily. Dwa dni po wzięciu pierwszej tabletki zaczęły się pojawiać objawy depresji takie same jak rok temu. Czy tabletki antykoncepcyjne mogły mieć na to wpływ? Dodam że od kilku miesięcy biorę też Letrox 50 ale po nim nie miałam taki h sytuacji.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy