Czy taki puder może uczulać?

Czy Puder Stomahesive gojący może uczulać? Czy gdzieś można się dowiedzieć jaki jest skład?

Dzień dobry, szanowna Pani jeśli w składzie kosmetyku jest składnik który konkretnie Panią uczula to odpowiadając na Pani pytanie owszem może on uczulać. Skład INCI powinien znajdować się na opakowaniu produktu.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczyńska

Dzień dobry, każdy kosmetyk może wywoływać na skórze reakcję alergiczną - wszystko uzależnione jest od indywidualnej reakcji organizmu na uczulający ją składnik. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.